„Jumanji: Następny poziom” otrzyma polski dubbing

Jumanji: Następny poziom (Jumanji: The Next Level; 2019) to kontynuacja przeboju Jumanji: Przygoda w dżungli który był wyświetlany w kinach z polskim dubbingiem. Na chwilę obecną dystrybutor filmu nie udostępnił zwiastuna filmu z polskim dubbingiem, ale mamy dobrą wiadomość dla tych którzy czekają na polską wersję. Jak informuje portal wsyncu.pl, dystrybutor filmu udostępnił polskie plakaty filmu na których znajduje się kapsel z informacją, że film będzie wyświetlany z napisami i dubbingiem.

W Jumanji: Następny poziom ponownie wystąpią Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black oraz Kevin Hart. Ponadto do obsady dołączyli także Danny DeVito oraz Danny Glover. Film wyreżyseruje Jake Kasdan.

„Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata? [opis dystrybutora]

Jumanji: Następny poziom zadebiutuje na ekranach polskich kin 27 grudnia. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej z polskimi napisami:

Źródło: wsyncu.pl

Źródło grafiki w nagłówku: © Hartbeat Productions / Matt Tolmach Productions / Seven Bucks Productions / Sony Pictures Entertainment (SPE).

Odpowiedz