„Czerwony Kapitan” z dubbingiem na platformie Netflix

Czerwony Kapitan (2016) trafił właśnie do oferty platformy Netflix. Podobnie jak to było chociażby w trakcie emisji na antenie Canal+ czy Ale kino+, film został udostępniony w wersji z polskim dubbingiem.

Rok 1992. Po upadku komunizmu pozostało wiele nierozwiązanych spraw kryminalnych, których sprawcy nigdy nie ponieśli kary. W ręce Krauza (Maciej Stuhr) – ambitnego, młodego detektywa z Wydziału Zabójstw, wpada jedna z nich. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. Świadomi niebezpieczeństwa, Krauz wraz ze swoim partnerem, postanawiają jednak rozwiązać zagadkę. Wszystkie tropy prowadzą do „Czerwonego Kapitana” – owianego złą sławą specjalisty od „ostatecznych” przesłuchań z czasów minionej władzy. Niewielu przeżyło spotkanie z nim. Z każdą minutą wychodzi na jaw coraz więcej faktów, a podejrzenia padają na najwyższych decydentów policji i Kościoła. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Czerwony Kapitan, w reżyserii Cezarego Morawskiego, odpowiada Studio PRL.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © MD4 / Kino Świat.

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz