„Marvel’s Iron Man VR” otrzyma polski dubbing

Chociaż Iron Man stał się ikoną i sercem Marvel Cinematic Universe, postać Tony’ego Starka nigdy nie miała szczęścia do gier komputerowych. Iron Man i Iron Man 2, towarzyszące premierom dwóch pierwszych filmów o superbohaterze w żelaznej zbroi, przez społeczność graczy i recenzentów uznane zostały za buble, w żargonie nazywane po prostu „crapami”. Chociaż gry na podstawie powieści graficznych DC Comics, takie jak chociażby seria Batman: Arkham, od dawna radzą sobie wcale nieźle, Marvel na swoją perełkę musiał czekać aż do ubiegłego roku, kiedy to zadebiutował Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games.

Kolejną grą na licencji Marvela dostępną na wyłączność na konsolę PlayStation 4 będzie tworzony przez studio Camouflaj Marvel’s Iron Man VR. Nie powinno być zaskoczeniem, że i ta gra zostanie wydana z polskim dubbingiem, na co wskazuje opublikowany przez Sony Interactive Entertainment Polska zwiastun. W zapowiedzi można usłyszeć m.in. Piotra Bajtlika jako Iron Mana i Mirosława Zbrojewicza jako Nicka Fury’ego.

Jak wskazuje tytuł, gra została stworzona z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości Sony i pozwoli wcielić się w jednego z najsłynniejszych avengerów. Chociaż szczegóły fabuły nie są na razie znane, wiadomo ponad wszelką wątpliwość, że dzięki Iron Man VR będziemy mogli zarówno latać, jak i walczyć w supernowoczesnym kostiumie Starka.

Gra wydana zostanie 28 lutego przyszłego roku na PlayStation 4. Warto przypomnieć, że niedługo później, bo w maju, na rynek trafi gra Marvel’s Avengers od studia Crystal Dynamics, która co prawda również promowana jest dubbingowanym zwiastunem, jednak według dystrybutora dostępna będzie ona tylko z napisami.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Sony / Marvel.

Odpowiedz