„Death Stranding”: zwiastun z polskim dubbingiem

Chociaż o Death Stranding, produkcji kultowego Hideo Kojimy, nadal wiadomo niewiele, to mimo wszystko jest ona jedną z bardziej wyczekiwanych gier tego roku. Dzięki nawiązaniu współpracy z Sony, które udostępniło twórcy silnik Decima, przez pewien czas gra będzie tytułem na wyłączność dla PlayStation 4. Z tego też powodu jest to pierwszy tytuł Kojimy, który ukaże się w polskiej wersji językowej – i to od razu z dubbingiem. Informację tę kilka miesięcy temu potwierdziło Sony Interactive Entertainment Polska, jednak do wczoraj o polskiej wersji wiedzieliśmy niewiele. Sytuacja odrobinę rozjaśniła się wraz z opublikowaniem na YouTubie zwiastuna telewizyjnego gry.

Biorąc pod uwagę, że do premiery Death Stranding pozostał już tylko nieco ponad miesiąc, a proces lokalizowania gry trwa wiele miesięcy, można założyć ze stuprocentową pewnością, że głosy ze zwiastuna pojawią się również w grze. W zapowiedzi usłyszeć można polski głos Sama Portera Bridgesa, granego przez Normana Reedusa, oraz bliżej nieokreślonej postaci dubbingowanej przez Piotra Grabowskiego.

W niedalekiej przyszłości Ziemią wstrząsają tajemnicze wybuchy, w wyniku których dochodzi do serii nadnaturalnych zdarzeń okrzykniętych mianem Wdarcia Śmierci. Po świecie zaczynają się panoszyć istoty z zaświatów, a wszystkim żyjącym stworzeniom grozi masowe wyginięcie. Sam Porter Bridges rusza w drogę przez wyniszczone pustkowia, by ocalić ludzkość przed rychłą zagładą. [źródło: PlayStation]

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada br. na PlayStation 4. Wiele wskazuje na to, że w późniejszym czasie gra zostanie wydana również na komputery.

Odpowiedz