„Ernest i Rebeka”: obsada polskiego dubbingu teleTOON+

Prezentujemy listę realizatorów polskiego dubbingu do serialu Ernest i Rebeka (Ernest & Rebecca; 2018). Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej serialu na zlecenie Platformy CANAL+ odpowiada STUDIO PUBLISHING. Reżyserem dubbingu była Beata Łuczak. Dialogi napisała Kamila Klimas-Przybysz. Nad dźwiękiem i montażem pracował Piotr Bielawski.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej serialu Ernest i Rebeka wystąpili:

  • Katarzyna Łaska – Rebeka
  • Damian Kulec – Ernest
  • Sebastian Machalski

i inni.

„Ernest i Rebeka” to niesamowita opowieść o przyjaźni małej dziewczynki i drobnoustroju, który wylądował w świecie ludzi. Rebeka ma sześć lat i mieszka wraz z mamą, starszą siostrą i psem w jednym domu.

Jej najlepszym przyjacielem jest Ernest – mikrob, którego dziewczynka złapała podczas deszczowego dnia, gdy polowała na żaby. Zamiast zanieczyszczać ludzi od wewnątrz, Ernest woli teraz cieszyć się każdą chwilą spędzoną z Rebeką, jest on w rzeczywistości najlepszym lekarstwem na zły nastrój! Rebeka jest przewodnikiem Ernesta w ludzkim świecie, co oznacza dla nich całe dnie pełne zabawy! [opis: teleTOON+]

Ernest i Rebeka jest emitowany z polskim dubbingiem na antenie teleTOON+ o godzinie 15:00, 15:10 i 18:45 (poniedziałek) oraz 15:00 i 15:10 (wtorek).

Grafika wykorzystana w nagłówku: © teleTOON+.

Odpowiedz