„Bumblebee” z polskim dubbingiem w HBO

Zgodnie z obecną polityką HBO wczorajsza premiera filmu Bumblebee (2018) odbyła się w wersji lektorskiej. Z kolei dzisiejsza powtórka filmu zawierała już polski dubbing. Powinniśmy się spodziewać, że tak jak to było do tej pory, wszystkie emisje filmu w HBO przed godziną 19:00 będą zawierały polski dubbing. Film w usłudze HBO GO jest dostępny w wersji lektorskiej.

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym „garbusem”. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Bumblebee, w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej, odpowiada studio Start International Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Allspark Pictures / Hasbro / Laika Entertainment / Paramount Pictures / Platinum Dunes.

Odpowiedz