„Mary Poppins powraca” z polskim dubbingiem w HBO

Mary Poppins powraca (Mary Poppins Returns; 2018) pojawiła się na antenie HBO. Wczorajsza premiera filmu odbyła się w wersji lektorskiej. Dzisiejsza powtórka filmu zawierała już polski dubbing. Powinniśmy się spodziewać, że wszystkie emisje filmu w HBO przed godziną 19:00, będą zawierały polski dubbing. W usłudze HBO GO jest dostępna jedynie wersja lektorska filmu, co na niektórych Facebookowych profilach wywołało oburzenie.

Wdowiec Michael Banks (Ben Whishaw) mieszka w domu, gdzie dorastał, wraz z siostrą Jane (Emily Mortimer) i trójką dzieci – Annabel (Pixie Davies), Johnem (Nathanael Saleh) i Georgiem (Joel Dawson). Ma na swoich barkach nie tylko samotne ojcostwo, lecz także dług zaciągnięty w banku, którego prezesem jest skorumpowany pan Wilkins (Colin Firth). Kiedy sytuacja staje na ostrzu noża, u progu ich drzwi pojawia się Mary Poppins (Emily Blunt). Dystyngowana i zarazem filuterna niania przed laty wychowywała samego Michaela i jego siostrę. Od tego czasu nie postarzała się ani o chwilę i nadal jest pełna determinacji, by pomóc rodzinie Banksów wyjść z tarapatów. Film nominowany do czterech Oscarów m.in. za najlepsze kostiumy i najlepszą scenografię. [opis: teleman.pl]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Mary Poppins powraca, w reżyserii Artura Tyszkiewicza, odpowiada studio SDI Media Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Lucamar Productions / Marc Platt Productions / Walt Disney Pictures.

Odpowiedz