„Ciemny kryształ: Czas buntu”: drugi zwiastun z dubbingiem

Pod koniec maja Netflix zamieścił pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem promujący serial Ciemny kryształ: Czas buntu (The Dark Crystal: Age of Resistance; 2019). Wczoraj na oficjalnym profilu platformy Netflix na YouTube pojawił się drugi zwiastun z polskim dubbingiem. Zwiastun można obejrzeć poniżej.

Ciemny kryształ: Czas buntu jest oparty na filmie Jima Hensona z 1982 roku, ale serial będzie opowiadał zupełnie inną historię która będzie przedstawiała losty bohaterów na kilka lat przed wydarzeniami w filmie Ciemny Kryształ. Produkcja Netfliksa zrealizowana została z wykorzystaniem klasycznych technik lalkowych i nowatorskich efektów specjalnych.

Niech zapłonie ogień rebelii! Deet, Rian i Brea wyruszają w epicką podróż, by odnaleźć nadzieję wśród mroku, ocalić świat Thra i odkryć swoje przeznaczenie. Nic już nie będzie tak jak dawniej. [opis: Netflix]

Ciemny kryształ: Czas buntu zadebiutuje na platformie Netflix w piątek 30 sierpnia. Pierwszy sezon będzie się składał z 10 odcinków z których każdy będzie trwał jedną godzinę.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Netflix / The Jim Henson Company.

Odpowiedz