„Kacze opowieści”: nowe odcinki z polskim dubbingiem w Disney XD

Kacze opowieści (DuckTales; 2017-19) to reboot serialu animowanego z 1987 roku o tym samym tytule. W Polsce nowa odsłona jest emitowana od marca 2018 roku. Do tej pory wyemitowano 35 odcinków z zaplanowanych 41 odcinków wchodzących w skład dwóch pierwszych sezonów.

Nowe odcinki serialu Kacze opowieści pojawią się dopiero po wakacjach. Będzie je można obejrzeć na kanale Disney XD od 9 września do 13 września o godzinie 17:25.

Po dziesięciu latach milczenia Sknerus McKwacz ponownie spotyka się z Kaczorem Donaldem oraz jego siostrzeńcami – Hyziem, Dyziem i Zyziem – którzy przeprowadzają się do rezydencji bogacza. Pojawienie się członków rodziny przywraca Sknerusowi żądzę przygody, co skutkuje kolejnymi wyprawami w celu odnalezienia najrozmaitszych skarbów. Jednocześnie siostrzeńcy wraz ze swoją nową przyjaciółką, Tasią ,próbują poznać prawdę, dlaczego Sknerus i Donald przestali się spotykać i wyruszać na przygody. „Kacze opowieści” to reboot serialu animowanego o tym samym tytule z lat 1987-1990. [opis: teleman.pl]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej serialu Kacze opowieści, w reżyserii Marka Robaczewskiego, odpowiada studio SDI Media Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Disney Television Animation.

Odpowiedz