„Alfa” z polskim dubbingiem na antenie HBO

Zgodnie z obecną polityką HBO wczorajsza premiera filmu Alfa (Alpha; 2018) odbyła się w HBO w wersji lektorskiej. Z kolei dzisiejsza powtórka filmu o godzinie 15:45 zawierała już kinowy dubbing. Wersja lektorska filmu jest także dostępna w usłudze HBO GO. Powinniśmy się spodziewać, że wszystkie emisje filmu Alfa w HBO przed godziną 19:00, będą zawierały polski dubbing.

Epoka lodowcowa. Keda (Kodi Smit-McPhee) jest wrażliwym synem wodza plemienia, Tau (Jóhannes Haukur Jóhannesson), który chce go uczyć sztuki przetrwania w brutalnym świecie. Podczas jednego ze swoich pierwszych polowań na bawoły młodzieniec spada w przepaść i tam zostaje pozostawiony przez towarzyszy na pastwę losu. Ranny i opuszczony, napotyka porzuconego przez watahę wilka i postanawia go oswoić. Tak rodzi się niesamowita przyjaźń między przedstawicielami dwóch wrogich gatunków. [opis: teleman.pl]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Alfa, w reżyserii Anny Apostolakis, odpowiada studio Start International Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Studio 8 / United International Pictures.

Odpowiedz