„Czarne źródło”: obsada polskiego dubbingu słuchowiska

Prezentujemy listę realizatorów polskiego dubbingu do słuchowiska Czarne źródło. Słuchowisko pojawiło się w dniu dzisiejszym na stronie audioteka.pl. Czas trwania słuchowiska wynosi 4 godziny i 20 minut.

Za scenariusz, reżyserię i muzykę słuchowiska Czarne źródło odpowiada Bartosz Szpak. Za realizację nagrań, udźwiękowienie, mix i mastering odpowiada STUDIO TORTSzymon Orfin. Produkcją zajmowała się Audioteka.pl/Stories by. Nad organizacją produkcji pracowała Ewa Kamińska.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej słuchowiska Czarne źródło wystąpili:

  • Krzysztof Stelmaszyk – Narrator
  • Anna Dereszowska – Marlow
  • Andrzej Chyra – Kurtz
  • Marta Masza Wągrocka – Ellis
  • Wojciech Paszkowski – Russeau
  • Bartosz Szpak – Pete

W pozostałych rolach polskiego dubbingu słuchowiska Czarne źródło swoich głosów użyczyli:

Magdalena Schejbal, Józef Pawłowski, Katarzyna Pilichowska, Modest Ruciński, Łukasz Lewandowski, Adam Krylik, Marek Barbasiewicz, Elżbieta Kijowska, Mariusz Jakus, Jacek Knap, Adam Bauman, Marta Zalewska, Maks Bogumił, Marta Dobecka, Milena Staszuk, Konrad Beta, Weronika Łukaszewska, Helena Ganjalyan, Roch Siemianowski, Andrzej Hausner, Ewa Kamińska oraz Stanisław Lohman.

Wykonanie muzyki:

  • Marta Zalewska – skrzypce/altówki/viola da gamba/wokalizy/gitary/bas
  • Utwór „Okna i Drzwi”: Bartosz Szpak
  • Miks i mastering muzyki: Stories by

Początek XXIII wieku. Ludzkość opanowała niemal cały Układ Słoneczny. Charlie Marlow otrzymuje tajną misję na zewnętrznych rubieżach Pasa Kuipera. Ma tam odszukać enigmatycznego Kurtza – dowódcę najdalej wysuniętej stacji wydobywczej, i dostarczyć z powrotem wyniki jego badań. Szybko okazuje się, że cała zbudowana przez ludzi rzeczywistość to subtelna gra pozorów. Skrywany strach korporacyjnych oficjeli, postępujące przeludnienie, niejasne intencje napotykanych ludzi – to wszystko składa się na deliryczny, pełen niepokoju obraz. To, co Marlow zobaczy po drodze i czego dowie się docierając do celu, zmieni jej percepcję siebie i sprawi, że zakwestionuje znaczenie słowa „człowiek”.

Nic już nie będzie takie, jakim wydawało się na początku. Gdzieś w oddali czai się ciche, nieopisane źródło lęku… [opis: audioteka.com]

Przed dokonaniem zakupu można posłuchać za darmo na stronie audioteka.com pierwsze 26 minut słuchowiska Czarne źródło.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Audioteka.pl/Stories by

Odpowiedz