„Mulan”: pierwszy zwiastun filmu z polskim dubbingiem

Mulan (2020) jest aktorską adaptacją filmu animowanego z 1998 roku o tym samym tytule. Wczoraj w sieci zadebiutował zwiastun w wersji oryginalnej. Dzisiaj na oficjalnym profilu DisneyFilmy na YouTube pojawiła się wersja z polskim dubbingiem.

Kiedy Cesarz Chin wydaje dekret, według którego każdy mężczyzna z rodziny musi zaciągnąć się do cesarskiej armii, by obronić kraj przed najeźdźcami z północy, Hua Mulan – najstarsza córka uhonorowanego wojownika, postanawia zgłosić się do wojska, by pomóc swojemu schorowanemu ojcu. Przebrana za mężczyznę imieniem Hua Jun, na każdym kroku zostaje wystawiona na próbę. Musi zebrać swoją wewnętrzna siłę i wydobyć swój prawdziwy potencjał. Podczas niesamowitej podróży, zmieni się w zasłużoną w boju wojowniczkę i zyska szacunek wdzięcznego narodu… oraz dumnego ojca. [opis dystrybutora]

Mulan zagra znana chińska aktorka Yifei Liu. Donnie Yen wcieli się w jej przełożonego nazwiskiem Tung. Jason Scott zagra Böri Khana, a Yoson An Chenga Honghui. W filmie wystąpią także Gong Li jako Xianniang oraz Jet Li jako Cesarz.

Mulan zadebiutuje na ekranach polskich kin 27 marca 2020 roku. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu z polskim dubbingiem:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Walt Disney Pictures.

Odpowiedz