„Czarownica 2”: drugi zwiastun z polskim dubbingiem

Niespełna dwa miesiące temu w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Czarownica 2 (Maleficent: Mistress of Evil; 2019) w wersji z polskim dubbingiem. Dzisiaj na oficjalnym profilu DisneyFilmy na YouTube pojawił się drugi zwiastun z polskim dubbingiem. Podobnie jak w pierwszym zwiastunie Michelle Pfeiffer przemawia głosem Magdaleny Wójcik z filmu Ant-Man i Osa. Możliwe, że aktorka powróci do swojej roli w kinowym dubbingu.

Księżniczka Aurora po ozdrawiającym pocałunku Diaboliny wiedzie spokojne życie w zamku. Chce wyjść za księcia Filipa, jednak ten plan nie podoba się Czarownicy, która zrobi wszystko, by pokrzyżować plany zakochanym. [opis dystrybutora]

W obsadzie filmu wystąpią między innymi Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Ed Skrein, Sam Riley, Harris Dickinson, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Chiwetel Ejiofor, Robert Lindsay oraz Warwick Davis.

Czarownica 2 zadebiutuje na ekranach polskich kin 18 października. Poniżej prezentujemy drugi zwiastun filmu z polskim dubbingiem:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Roth Films / Walt Disney Pictures.

Odpowiedz