„Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki”: zwiastun z dubbingiem w kinach

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki (Gaston Lagaffe; 2018) to francusko-belgijska komedia której reżyserem jest Pierre-François Martin-Laval. Wygląda na to, że film będzie dystrybuowany w wersji z polskim dubbingiem. Przed wybranymi seansami z polskim dubbingiem do filmu Godzilla II: Król potworów, jest wyświetlany zwiastun z polskim dubbingiem promujący film Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki.

Jedna z najdroższych francuskich produkcji ostatnich lat! Zwariowane przygody szalonego konstruktora i wynalazcy, którego pomysły rozbawiają i zadziwiają wszystkich dookoła. „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” to kolejna po „Asteriksie i Obeliksie” ekranizacja kultowego europejskiego komiksu, który podbił serca czytelników i rozszedł się w imponującym nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy. Pełna niezwykłych bohaterów i humoru produkcja z masą efektów specjalnych, które przygotowało studio Illumination Entertainment, twórcy przebojowych „Minionków”.

Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i… oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe’a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aimé De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin. [opis dystrybutora]

Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki zadebiutuje na ekranach polskich kin 12 lipca. Film dystrybuuje Kino Świat.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Union Générale Cinématographique / Les films du premier / Les films du 24 / TF1 Films Production / Belvision.

Odpowiedz