„Godzilla II: Król potworów” już w kinach z polskim dubbingiem

Godzilla II: Król potworów (Godzilla: King of the Monsters; 2019) trafiła właśnie na ekrany polskich kin. Film jest wyświetlany w wersji z polskim dubbingiem. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Agnieszki Zwolińskiej, odpowiada studio SDI Media Polska.

Po sukcesach odniesionych przez Godzillę z 2014 r. i tegoroczny przebój Kong: Wyspa Czaszki przyszedł czas na kolejną odsłonę filmowego MonsterVerse Warner Bros. Pictures oraz Legendary Pictures — epicki przygodowy film akcji, w którym Godzilla będzie musiał stawić czoła jednym z najpopularniejszych potworów w historii popkultury.

Nowa historia opowiada o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą się zmierzyć z całą zgrają gigantycznych potworów, w tym z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki — opowieści o ich istnieniu dawno włożono między bajki — ponownie powstają, rozpoczynają walkę o dominację, co stawia na szali przetrwanie ludzkości. [opis dystrybutora]

Godzilla II: Król potworów jest dystrybuowana przez Warner Bros.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Legendary Entertainment / Wanda Qingdao Studios / Warner Bros.

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz