„Venom” z polskim dubbingiem na antenie HBO

Venom (2018) pojawił się właśnie na antenie HBO. Premiera filmu w ubiegłą niedzielę odbyła się w wersji lektorskiej. Polski dubbing posiadają wszystkie emisje filmu w HBO przed godziną 19:00. Najbliższa powtórka filmu, w której powinniśmy się spodziewać polskiego dubbingu, odbędzie się w HBO w czwartek 13 czerwca o godzinie 12:55. Film w usłudze HBO GO jest dostępny jedynie w wersji lektorskiej.

Eddie Brock (Tom Hardy) jest ambitnym dziennikarzem śledczym, który dzięki determinacji zawsze osiąga swój cel. Kiedy jednak jedna z jego misji – demaskacja nieetycznych działań firmy Life Foundation – przeradza się w obsesję, Eddie traci pracę i rozstaje się z narzeczoną Anne (Michelle Williams). Osłabiony, przypadkowo wchodzi w symbiozę z obcym – owocem eksperymentów właściciela firmy, złowieszczego milionera Caltona Drake’a (Riz Ahmed). Dziennikarz i obcy wspólnie tworzą potężne i żądne krwi monstrum. Eddie musi znaleźć wyjście z sytuacji, zanim niebezpieczny potwór całkiem nim zawładnie. Tymczasem tropem reportera podąża Drake, który chce odzyskać swoją własność. Komiksowego Venoma przed laty stworzyli David Michelinie i Todd McFarlane. [opis: teleman.pl]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Venom, w reżyserii Tomasza Robaczewskiego, odpowiada studio SDI Media Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Columbia Pictures Corporation / Marvel Entertainment / Sony Pictures Entertainment (SPE).

Odpowiedz