„X-Men: Mroczna Phoenix”: wieczorne seanse z polskim dubbingiem

W najbliższy piątek w kinach zadebiutuje X-Men: Mroczna Phoenix (X-Men: Dark Phoenix; 2019). Za wyjątkiem Multikina, można już podejrzeć repertuar w największych multipleksach, w kontekście dubbingu, na najbliższe dni. O ile Helios udostępnił dubbing o mało przystępnych porach, to warto tutaj zwrócić uwagę na Cinema City.

Sieć kin Cinema City jest dostępna w największych miastach w całej Polsce. Przeglądając repertuar na wybranych stronach lokalnych kin, można śmiało stwierdzić, że seanse z polskim dubbingiem filmu X-Men: Mroczna Phoenix są o najkorzystniejszych porach względem poprzednich dubbingów franczyzy. Przedział wieczornych seansów z polskim dubbingiem mieści się w wielu kinach Cinema City pomiędzy 18:00 a 21:00. To duże zaskoczenie ponieważ poprzednie dubbingi franczyzy nigdy nie były wyświetlane w Cinema City po godzinie 20:00.

Jean Grey, jedna z pierwszych członkiń X-Men, nigdy w pełni nie rozumiała głębi i złożoności swojej mocy. Podobnie jak jej mentor i przyjaciel Charles Xavier, Jean potrafi dokonywać niezwykłych rzeczy siłą swego umysłu. Jest ona jednak znacznie potężniejsza niż Charles – i każdy inny mutant na naszej planecie. Po tym, jak misja powstrzymania kosmicznej katastrofy prawie ją zabija, Jean powraca przemieniona, a doświadczenie, którego doznała, uwalnia prawdziwy potencjał jej nieprawdopodobnej mocy. Jean wymyka się spod kontroli i powoli przemienia się w swoje alter ego, nadprzyrodzoną siłę, znaną jako Mroczny Phoenix i zaczyna zagrażać więzom, które łączą drużynę X-Men. Kiedy X-Men przygotowują się, by odeprzeć kosmiczną inwazję, która może zniszczyć życie na Ziemi, muszą także stawić czoło zagrożeniu, jakie sprowadza na nich jeden z członków ich rodziny. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu X-Men: Mroczna Phoenix, w reżyserii Jerzego Dominika, odpowiada Studio Sonica.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © 20th Century Fox Film Corporation.

Odpowiedz