„Ciemny kryształ: Czas buntu”: zwiastun z polskim dubbingiem

Ciemny kryształ: Czas buntu (The Dark Crystal: Age of Resistance; 2019) otrzyma polski dubbing. Na oficjalnym profilu Netflix Polska na YouTube pojawił się właśnie pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem. Pierwszy sezon będzie się składał z 10 odcinków z których każdy będzie trwał jedną godzinę.

Ciemny kryształ: Czas buntu jest oparty na filmie Jima Hensona z 1982 roku, ale serial będzie opowiadał zupełnie inną historię która będzie przedstawiała losty bohaterów na kilka lat przed wydarzeniami w filmie Ciemny Kryształ. Produkcja Netfliksa zrealizowana została z wykorzystaniem klasycznych technik lalkowych i nowatorskich efektów specjalnych.

Planeta Thera powoli umiera. Leżący w jej sercu Kryształ Prawdy stanowiący źródło niewyobrażalnej mocy został skażony przez okrutnych Skeksów, a krainę zaczyna pustoszyć tajemnicza choroba. Gdy trójka Gelfingów odkrywa straszną prawdę o mocy Skeksów postanawiają oni wyruszyć w niebezpieczną podróż rozpalając po drodze płomień rebelii i stając do walki o losy planety.

Ciemny kryształ: Czas buntu zadebiutuje na platformie Netflix w piątek 30 sierpnia. Poniżej prezentujemy zwiastun serialu z polskim dubbingiem:

Źródło: spidersweb.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Netflix / The Jim Henson Company.

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz