„Kim Kolwiek”: zwiastun online filmu z polskim dubbingiem

Kim Kolwiek (Kim Possible; 2019) to nowy film aktorski Disney Channel Original Movies który już niedługo pojawi się na antenie Disney Channel. Film będzie emitowany w wersji z polskim dubbingiem. Na oficjalnym profilu Disney Channel na YouTube pojawił się właśnie pierwszy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem. W tytułowej roli występuje Monika Mielnicka ( w wersji oryginalnej Sadie Stanley).

Nastoletni Kim Kolwiek (Sadie Stanley) i jej najlepszy przyjaciel Ron Rabiaka (Sean Giambrone) rozpoczynają pierwszy rok szkoły średniej, a jednocześnie ratują świat przed złoczyńcami. Podczas gdy Kim i Ron zawsze byli o krok przed swoimi przeciwnikami, lawirowanie w hierarchii społecznej liceum jest trudniejsze niż starcie z najgroźniejszym wrogiem. Jednak by wygrać z Drakkenem (Todd Stashwick) i Shego (Taylor Ortega), Kim potrzebuje pomocy swojej rodziny i zespołu. Wspierają ją Ron, geniusz technologiczny Wade (Issac Ryan Brown), nowa przyjaciółka Athena (Ciara Wilson) i szczuro-kret Rufus. [opis: teleman.pl]

Premiera filmu Kim Kolwiek odbędzie się na antenie Disney Channel w piątek 31 maja o godzinie 18:30. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu z polskim dubbingiem:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Omnifilm Entertainment.

Odpowiedz