„Rick i Morty”: 4. sezon potwierdzony. Powstanie jeszcze 70 odcinków

Rick i Morty (Rick and Morty; 2013-19) to amerykański animowany serial telewizyjny dla dorosłych tworzony przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla Adult Swim. W Polsce serial w krótkim odstępie czasowym doczekał się dwóch różnych wersji z polskim dubbingiem. Pierwsza wersja do dotychczasowych trzech sezonów powstała w BTI Studios na zlecenie platformy Netflix. Druga wersja dubbingu do dwóch pierwszych sezonów powstała w studiu Start International Polska na zlecenie Comedy Central.

Obie wersje dubbingu mają swoich zwolenników i przeciwników. Dobra wiadomość jest taka, że czwarty sezon serialu Rick i Morty zadebiutuje w listopadzie tego roku. Ponadto w planach jest wyprodukowanie jeszcze 70 odcinków.

Warto podkreślić, że przez wiele osób Rick i Morty jest stawiany na tej samej półce co takie seriale animowane dla widzów dorosłych jak South Park, Family Guy czy BoJack Horseman.

Na razie nie znamy daty premiery czwartego sezonu serialu Rick i Morty na platformie Netflix lub Comedy Central. Należy jednak przypuszczać, że nowy sezon pojawi się wcześniej na platformie Netflix, a wtedy powinniśmy się spodziewać polskiego dubbingu.

Źródło: eska.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Harmonius Claptrap / Justin Roiland’s Solo Vanity Card Productions / Starburns Industries / Williams Street.

Odpowiedz