„Piękna i Bestia”: druga zapowiedź z polskim dubbingiem w Polsacie

Tydzień temu informowaliśmy, że w ramach promocji maratonów filmów Disneya o nazwie Dzień Disneya w Polsacie, są emitowane fragmenty filmu Piękna i Bestia (Beauty and the Beast; 2017) w wersji z kinowym dubbingiem. Samo reklamowanie filmu fragmentami kinowego dubbingu nie oznacza, że w takiej formie film będzie emitowany w Polsacie, ale mimo wszystko warto o tym wspomnieć. Obecnie Polsat zaczął emitować drugą zapowiedź filmu Piękna i Bestia, w której także pojawiają się fragmenty filmu w wersji z polskim dubbingiem. O tym czy stacja zdecyduje się na emisję kinowego dubbingu przekonamy się dopiero w dniu premiery, czyli w Poniedziałek Wielkanocy 22 kwietnia o godzinie 19:55.

Bella to wrażliwa i bardzo ładna młoda kobieta, która mieszka ze swoim ojcem Maurycym w niewielkiej francuskiej wiosce. Prowadzą oni szczęśliwe życie, choć sąsiedzi nieco krzywo patrzą na Bellę, której wzrok stale błądzi po stronach kolejnych książek. Spokój rodziny zostaje zakłócony w dniu, w którym Maurycy wybiera się na targ. W drodze powrotnej wchodzi do ogrodu tajemniczego zamku. Chce zerwać różę dla córki i za próbę kradzieży zostaje uwięziony przez zaklętego w bestię księcia. Pomimo strachu Bella proponuje potworowi swoje życie w zamian za wolność ukochanego rodzica. Bestia zgadza się i oddaje dziewczynie jedną z komnat. Wkrótce kobieta odkrywa, że zamek pełen jest zaczarowanych mówiących przedmiotów, które chętnie dotrzymują jej towarzystwa. Są wśród nich: zegar Trybik, świecznik Płomyk i miotła Puf Puf. Maurycy prosi myśliwego Gastona, który pragnie ożenić się z Bellą, aby uratował jego córkę. Tymczasem ona sama odkrywa, że budzący powszechną grozę potwór nie jest tak straszny, jak na początku myślała. Między nią a zaczarowanym księciem powoli rodzi się uczucie. [opis: teleman.pl]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Piękna i Bestia, w reżyserii Artura Tyszkiewicza, odpowiada studio SDI Media Polska. Poniżej prezentujemy drugą zapowiedź z polskim dubbingiem którą emituje TV Polsat:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Mandeville Films / Walt Disney Pictures.

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz