„Ostatnie wakacje”: zwiastun z polskim dubbingiem

Wprawdzie Netflix niezwykle rzadko zleca polski dubbing do aktorskich produkcji niedziecięcych, to jednak trzeba przyznać, że od czasu do czasu Netflix potrafi zaskoczyć. Wygląda na to, że kolejnym takim autorskim dubbingiem będzie dubbing do młodzieżowego filmu romantycznego z elementami komedii pt. Ostatnie wakacje (The Last Summer; 2019). W sieci pojawił się zwiastun z polskim dubbingiem, co sugeruje, że w takiej wersji film pojawi się na platformie Netflix.

Opowieść o wakacyjnych przyjaźniach, romansach i relacjach rodzinnych nastolatków, którzy szykują się do wyjazdu na studia. [opis: Netflix]

W obsadzie filmu Ostatnie wakacje wystąpią między innymi K.J. Apa, Maia Mitchell, Jacob Latimore, Tyler Posey, Halston Sage, Wolfgang Novogratz, Sosie Bacon, Jacob McCarthy, Mario Revolori, Gage Golightly i Audrey Grace Marshall.

Ostatnie wakacje zadebiutują na platformie Netflix w piątek 3 maja. Wtedy też powinniśmy poznać obsadę polskiego dubbingu. Czas trwania filmu wynosi 1 godzinę i 49 minut. Film otrzymał kategorię wiekową 13+. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Gulfstream Pictures.

Odpowiedz