„Robin Hood: Początek” z polskim dubbingiem na DVD i Blu-ray

W sklepach można już nabyć film Robin Hood: Początek (Robin Hood; 2018). Film został wydany w wersji z kinowym dubbingiem. Za wydanie DVD w formie bookletu trzeba zapłacić 25,98 zł. Wydanie Blu-ray kosztuje 59,98 zł.

Audio Formats / Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski (dubbing) (640 kbps)
Aspect Ratio: 16:9 – 2.39:1 Anamorphic Scope (1080p / 23,976 fps / High Definition)

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina – piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kompanem i nauczycielem staje się dawny wróg Mały John. Już wkrótce w mieście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który obiera bogatym i rozdaje biednym. Szybko okaże się jednak, że okoliczności wymagają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Robin Hood: Początek, w reżyserii Elżbiety Kopocińskiej, odpowiada studio Start International Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Appian Way / Lionsgate / Safehouse Pictures / Thunder Road Pictures.

4 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz