„Manu. Bądź sobą!”: obsada polskiego dubbingu

Prezentujemy listę realizatorów polskiego dubbingu do niemiecko-kanadyjsko-francuskiego filmu animowanego Manu. Bądź sobą! (Manou the Swift; 2017). Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Dariusza Błażejewskiego, odpowiada Studio PRL. Dialogi napisał Maks Bogatti. Nagraniem dialogów zajmowali się Patryk Multan i Artur Stodolny. Nad montażem dialogów pracował Patryk Multan. Za zgranie dźwięku 5.1 odpowiada Anton BorowyPRL STUDIO. Kierownictwo produkcji nadzorowały Agata Bornus i Izabela Stupa-Chybowska.

W obsadzie polskiej wersji dubbingowej filmu Manu. Bądź sobą! wystąpili:

  • Adam Zdrójkowski – Manu
  • Czesław Mozil – Percival
  • Natalia Jankiewicz – Kalifa
  • Klementyna Umer – Bianka
  • Jacek Król – Iw
  • Bernard Lewandowski – Luc
  • Bartosz Wesołowski – Yusuf
  • Grzegorz Kwiecień – Poncho

W pozostałych rolach polskiego dubbingu do filmu Manu. Bądź sobą! swoich głosów użyczyli:

Ignacy Karczewski, Pola Kasprów, Julia Kołakowska-Bytner, Justyna Orzechowska, Joanna Derengowska, Weronika Łukaszewska, Mikołaj Klimek, Krzysztof Wach, Maksymilian Bogumił oraz Dariusz Błażejewski i inni.

Manu dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gwiazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk. Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać. [opis dystrybutora]

Manu. Bądź sobą! zadebiutuje na ekranach polskich kin 5 kwietnia. Film dystrybuuje Kino Świat.

Źródło: wsyncu.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © LUXX Film.

Odpowiedz