„Nowe przygody Aladyna” z polskim dubbingiem w TV Puls

Nowe przygody Aladyna (Les nouvelles aventures d’Aladin; 2015) pojawiły się w TV Puls. Stacja zdecydowała się na wyemitowanie filmu w wersji z kinowym dubbingiem. TV Puls jest drugą stacją, po Canal+, która zdecydowała się na emisję tego dubbingu.

Sam (Kev Adams) i Khalid (William Lebghil) pracują w centrum handlowym jako Święci Mikołaje. Zamierzają okraść sklep w Boże Narodzenie, jednak właściciel galerii rozdziela ich. Sam trafia do działu dziecięcego, gdzie musi opanować małych klientów i zapewnić im rozrywkę. Postanawia opowiedzieć malcom bajkę o Aladynie. Tak akcja przenosi się do Bagdadu, w którym powszechne są latające dywany. W tym świecie wspomniany bohater broni pięknej księżniczki, Shalli Sofii (Vanessa Guide), podczas gdy jego szyki próbują popsuć przebiegły czarodziej oraz wezyr (Jean-Paul Rouve) i sułtan (Michel Blanc). Francuska komedia w reżyserii Arthura Benzaquena („Pożądanie”). [opis: teleman.pl]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Nowe przygody Aladyna, w reżyserii Agnieszka Matysiak, odpowiada Film Factory Studio. Kolejna powtórka filmu w TV Puls odbędzie się w niedzielę 17 marca o godzinie 15:40.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © 74 films / Pathé / M6 Films / Artémis Productions / Canal+ / M6 / Ciné+ / W9 / La Wallonie / Taxshelter. be / Cinémage 9 / Shelter Prod.

Odpowiedz