„Pokémon: Detektyw Pikachu”: zwiastun z dubbingiem już w kinach

Przed wybranymi seansami z polskim dubbingiem do filmu Kapitan Marvel jest wyświetlany najnowszy zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Pokémon: Detektyw Pikachu (Pokémon Detective Pikachu; 2019). Zwiastun z polskim dubbingiem będzie dostępny tylko w kinach. W rolę tytułowego Pikachu w polskim zwiastunie wciela się Waldemar Barwiński. W oryginale Pokemona dubbinguje Ryan Reynolds.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu (w wersji oryginalnej głosu użycza Ryan Reynolds), przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City — rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów. [opis dystrybutora]

Pokémon: Detektyw Pikachu zadebiutuje na ekranach polskich kin 31 maja. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej z polskimi napisami:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Legendary Entertainment / The Pokemon Company / Warner Bros.

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz