„Deadpool 2”: zapowiedź z polskim dubbingiem w Canal+

Deadpool 2 (2018) pojawi się na antenie Canal+. Stacja promuje premierę tego filmu zapowiedzią z polskim dubbingiem. Należy to jednak traktować jedynie jako ciekawostkę, ponieważ film najprawdopodobniej będzie emitowany w wersji lektorskiej tak jak ma to miejsce w przypadku aktorskich filmów familijnych które posiadają kinowy dubbing. W najlepszym razie dubbing zostanie wyemitowany na dodatkowej trzeciej ścieżce do której dostęp ma niewielu abonentów Canal+.

Niejednokrotnie Canal+ w zapowiedziach filmowych używał fragmentów kinowego dubbingu, aby ostatecznie emitować jedynie wersję lektorską. Dobrą politykę w kwestii emisji kinowego dubbingu stosuje konkurencyjne HBO. Stacja emituje kinowe dubbingi na głównej ścieżce przed godziną 19:00, a po godzinie 19:00 te same filmy są emitowane w wersji lektorskiej. Jak będzie w przypadku filmu Deadpool 2 przekonamy się w dniu premiery, czyli w sobotę 16 marca o godzinie 22:05 w głównym Canal+.

Deadpool 2 to kolejny film dla dorosłego widza który w ubiegłym roku był wyświetlany w kinach z polskim dubbingiem. Sam dubbing był pozbawiony cenzury, i co równie ważne dystrybutor zdecydował się na lokalizację dużej ilości napisów ekranowych.

Oszpecony Wade Wilson (Ryan Reynolds) od dwóch lat działa jako Deadpool, odnosząc przy tym same sukcesy. Niestety, pewnego dnia popełnia poważny błąd, za który płaci wysoką cenę. Załamany najemnik szuka nowego celu w życiu. Wkrótce poznaje młodego mutanta imieniem Russel (Julian Dennison). Okazuje się, że poluje na niego Cable (Josh Brolin) – cybernetyczny żołnierzy z przyszłości. Wade postanawia za wszelką cenę chronić chłopaka. Tworzy grupę o nazwie X-Force, do której rekrutuje m.in. Domino (Zazie Beetz). Może też liczyć na pomoc przyjaciół z drużyny X-Men. Kontynuacja przygód wygadanego najemnika, bohatera przeboju kin z 2016 roku. [opis: teleman.pl]

Za opracowanie wersji polskiej dubbingowej filmu Deadpool 2, w reżyserii Leszka Zdunia, odpowiada Studio Sonica. Poniżej prezentujemy zapowiedź filmu z polskim dubbingiem:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © 20th Century Fox / Canal+.

Odpowiedz