„Shazam!”: data premiery nowego zwiastuna ujawniona

Shazam! (2019) jest filmem wyczekiwanym przez czytelników komiksów DC, jak i zwolenników dubbingu. Jego kinowa premiera odbędzie się na trzy tygodnie przed dubbingowanymi Avengers: Koniec gry. Od pewnego czasu w sieci pojawiało się wiele spekulacji na temat premiery nowego zwiastuna. Reżyser filmu David F. Sandberg, oficjalnie potwierdził, że nowy zwiastun zadebiutuje w poniedziałek 4 marca.

Powinniśmy się spodziewać, że tak jak to było do tej pory, nowy zwiastun z polskim dubbingiem będzie wyświetlany jedynie w kinach.

Każdy ma w sobie superbohatera. Potrzeba jedynie odrobinę magii, aby go wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona (Angel) wystarczy wypowiedzieć jedno słowo — SHAZAM. Wówczas ten cwany 14-letni sierota zmienia się w dorosłego superbohatera Shazama (Levi), a wszystko za sprawą starożytnego czarodzieja. Shazam, który w głębi duszy nadal jest dzieckiem — choć zamkniętym w umięśnionym ciele herosa — wykorzystuje swoją dorosłą powłokę tak, jak zrobiłby to każdy nastolatek z supermocami — do zabawy! Czy umie latać? Czy może prześwietlać wzrokiem? Czy potrafi ciskać piorunami? Czy może się nie pojawić na sprawdzianie z WOS-u? Shazam poznaje swoje możliwości i ograniczenia z radosnym nieskrępowaniem dziecka. Jednak będzie zmuszony szybko okiełznać supermoce, aby stawić czoła zabójczym siłom zła kontrolowanym przez dra Thaddeusa Sivanę (Strong). [opis dystrybutora]

Shazam! zadebiutuje na ekranach polskich kin 5 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros. / DC Entertainment / DC Comics / New Line Cinema.

Odpowiedz