„Spider-Man: Homecoming”: Polsat emituje zapowiedź z dubbingiem

Na oficjalnym profilu telewizji Polsat na YouTube pojawiła się zapowiedź filmów jakie będą emitowane tej wiosny. Z filmów które posiadały w kinach dubbing będą to między innymi Piękna i Bestia, Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, Transformers: Ostatni Rycerz oraz Spider-Man: Homecoming. Ciekawostką w tej kwestii jest to, że Spider-Man: Homecoming, w przeciwieństwie do pozostałych filmów aktorskich w zapowiedzi, jest promowany fragmentem filmu z polskim dubbingiem.

Nie należy się jednak nastawiać na to, że Polsat wyemituje Spider-Man: Homecoming z polskim dubbingiem, choć nie można tego do końca wykluczyć. Bardziej prawdopodobne jest jednak to, że stacja zdecydowała się na wykorzystanie polskiego dubbingu jedynie na potrzeby stworzenia zapowiedzi programowej. Polsat sięgał po podobne praktyki już w przeszłości, na przykład przy okazji emisji filmu Dzień Niepodległości: Odrodzenie, gdzie zapowiedzi zawierały polski dubbing, a sama emisja filmu odbyła się w wersji lektorskiej.

O tym czy któryś z wymienionych filmów zostanie wyemitowany z polskim dubbingiem przekonamy się tej wiosny w kolejne poniedziałki o godzinie 20:00.

Źródło: media2.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Columbia Pictures / Marvel Studios / Pascal Pictures.

Odpowiedz