„Rodzina od zaraz”: zwiastun z polskim dubbingiem

Rodzina od zaraz (Instant Family; 2018) będzie dystrybuowana z polskim dubbingiem. Wskazuje na to zwiastun z polskim dubbingiem który pojawił się na profilu United International Pictures na YouTube. Sama produkcja to komedia przypominająca Co wiecie o swoich dziadkach?

W obsadzie dubbingu zwiastuna możemy usłyszeć Jacka Kopczyńskiego oraz Agnieszkę Fajlhauer ponownie podkładających głosy pod Marka Wahlberga oraz Rosę Byrne. Film otrzymał kategorię wiekową PG-13 i trwa 1 godzinę i 58 minut.

Kiedy Pete (Mark Wahlberg) i Ellie (Rose Byrne) postanawiają założyć rodzinę, trafiają w sam środek skomplikowanego świata adopcji. Wkrótce spotkają troje rodzeństwa, w tym zbuntowaną nastolatkę (Isabela Moner), i w ciągu jednego dnia z bezdzietnej pary staną się rodziną z trojgiem dzieci. Towarzyszyć temu będzie mnóstwo nieoczekiwanych, zabawnych zwrotów akcji. [opis dystrybutora]

Rodzina od zaraz zadebiutuje na ekranach polskich kin 5 kwietnia. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Paramount Pictures.

2 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz