„Venom” z polskim dubbingiem już na DVD i Blu-ray

Venom (2018) trafił właśnie do sprzedaży na DVD i Blu-ray. Film został wydany w wersji z kinowym dubbingiem. Za wydanie DVD w formie bookletu zapłacimy 37,96 zł. Wydanie Blu-ray kosztuje 74,99 zł.

Audio Formats / Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski (dubbing)(640 kbps)

Aspect Ratio: 16:9 – 2.39:1 Anamorphic Scope (1080p / 23,976 fps / High Definition)

Venom, obcy symbiont, jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela wychodzi z cienia, wchodząc w ciało i osobowość Eddiego Brocka (Tom Hardy). Jako dziennikarz, Eddie próbował zdemaskować niecne działania słynnej firmy Life Foundation, prowadzonej przez naukowca Carltona Drake’a (Riz Ahmed). Przez lata stało się to jego obsesją, zniszczyło mu karierę oraz związek z Anne (Michelle Williams). Kiedy jeden z eksperymentów Drake’a – obcy Venom – scala się z ciałem Brocka, ten otrzymuje nagle supermoce i zdolność robienia wszystkiego, czego tylko zapragnie. Wynaturzony, mroczny, nieprzewidywalny, agresywny Venom w ciele Brocka sprawia, że Eddie próbuje zapanować nad nowymi mocami, choć zauważa też, że są inspirujące i kuszące. Jeden i drugi starają się przejąć kontrolę nad sobą nawzajem i dostać to, czego chcą, coraz bardziej spajając się ze sobą. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Venom, w reżyserii Tomasza Robaczewskiego, odpowiada studio SDI Media Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Columbia Pictures Corporation / Marvel Entertainment / Sony Pictures Entertainment (SPE).

5 komentarzy - Dodaj komentarz

Odpowiedz