„Pokémon: Detektyw Pikachu” otrzyma polski dubbing

Pokémon: Detektyw Pikachu (Pokémon Detective Pikachu; 2019) będzie dystrybuowany w wersji z polskim dubbingiem. Potwierdzenie tej informacji otrzymaliśmy od Warner Bros. Zwiastun filmu z polskim dubbingiem będzie wyświetlany w kinach przed wybranymi seansami filmów z polskim dubbingiem.

Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry’ego — detektyw Pikachu (w wersji oryginalnej głosu użycza Ryan Reynolds), przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City — rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.

W filmie Pokémon: Detektyw Pikachu wystąpili także: Justice Smith (Jurassic World: Upadłe królestwo) jako Tim, Kathryn Newton (Lady Bird, serial Wielkie kłamstewka) jako Lucy, początkująca reporterka, która pisze swój pierwszy duży artykuł, oraz nominowany do Oscara Ken Watanabe (Godzilla, Ostatni samuraj) jako porucznik Yoshida.

Pokémon: Detektyw Pikachu zadebiutuje na ekranach polskich kin 14 czerwca. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej z polskimi napisami:

Źródło: materiały prasowe

Grafika wykorzystana w nagłówku: Legendary Entertainment / The Pokemon Company / Warner Bros.

2 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz