„Chłopiec z burzy”: dwa nowe zwiastuny z polskim dubbingiem

Premiera filmu Chłopiec z burzy (Storm Boy; 2019) zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji dystrybutor filmu, Monolith Films, zaczął zamieszczać na swoim profilu na YouTube materiały promujące polski dubbing. Jednym z takich materiałów są dwie różne wersje zwiastuna z polskim dubbingiem, które prezentujemy poniżej.

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?

Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Chłopiec z burzy, w reżyserii Artura Kaczmarskiego, odpowiada studio Master Film. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 18 stycznia.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Ambience Entertainment / Best FX Adelaide.

Odpowiedz