„Venom 2”: wytwórnia Sony potwierdza rozpoczęcie prac nad filmem

Po tym jak Venom (2018) odniósł sukces finansowy, pomimo krytyki samego filmu przez recenzentów, było tylko kwestią czasu aż oficjalnie zostanie potwierdzone rozpoczęcie prac nad kontynuacją. Wytwórnia Sony dała właśnie zielone światło na realizację sequela, do scenariusza napisanego przez Kelly Marcel, Jeśli, po drodze nie będzie żadnych niespodziewanych wydarzeń mogących opóźnić pracę nad filmem, to powinien on zadebiutować na ekranach kin w październiku 2020 roku.

Przeciwnikiem tytułowego bohatera (Tom Hardy) będzie najprawdopodobniej seryjny morderca Cletus Kasady alias Carnage. Postać w którą wcielił się Woody Harrelson została przedstawiona widzom w pierwszym filmie w scenie po napisach.

Przy obecnej polityce powinniśmy się spodziewać, że Venom 2, podobnie jak pierwsza część, powinien być wyświetlany z polskim dubbingiem, ale informacja ta nie została jeszcze potwierdzona.

Źródło: Fimweb

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Columbia Pictures Corporation / Marvel Entertainment / Sony Pictures Entertainment (SPE).

Odpowiedz