Rusza plebiscyt Kłapy 2018

Podobnie jak w ubiegłym roku, zachęcamy wszystkich czytelników i odwiedzających stronę do udziału w głosowaniu na najlepsze i najgorsze dubbingi minionego roku. Nasz plebiscyt, dawniej znany jako Dubbingowe Zbuki, przemianowany został na Kłapy. Przyczyną „rebrandingu” był przede wszystkim fakt, że liczba dobrych dubbingów rośnie, zaś te warte potępienia, chociaż co prawda nadal istnieją, nie są już aż tak zauważalne. Tym niemniej, poza Kłapami przyznawać będziemy również Nietrafione Kłapy – dla tych, którym powinęła się noga.

Etap eliminacji rozpoczął się pod koniec ubiegłego roku, a chociaż był niezwykle trudny ze względu na sporą liczbę dobrych dubbingów, zakończył w miniony weekend. Redaktorzy stron polski-dubbing.pl, Encyklopedia polskiego dubbingu, Dubbingpedia oraz wSyncu w wewnętrznym głosowaniu przygotowali listę nominowanych, którą prezentujemy użytkownikom. Od zeszłego roku nie zmieniło się jednak to, że nie jesteśmy nieomylni – z tego też względu, jeśli głosującemu nie przypadły do gustu nasze propozycje, w każdej kategorii może dopisać własną poprzez zaznaczenie opcji „Inne”. Jeżeli odpowiednio dużo osób zagłosuje na daną osobę czy tytuł, nominacja taka zostanie zaliczona.

Głosowanie trwa do godziny 23.59 w poniedziałek, 14 stycznia. Wyniki ogłoszone zostaną do końca miesiąca. Podobnie jak w ubiegłym roku przypominamy, że wszelkie próby manipulowania i wpływania na wyniki nie zostaną uznane.

FORMULARZ DO GŁOSOWANIA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

Odpowiedz