„Shazam!”: plotki sugerują, że niedługo pojawi się nowy zwiastun

Według nieoficjalnej informacji przekazanej za pośrednictwem Twittera przez Daniela Richtmana, znanego także jako DanielRPK, 19 stycznia ma zadebiutować nowy zwiastun filmu Shazam! (2019). Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Sam autor wiadomości w przeszłości był źródłem wielu wiarygodnych informacji ze świata komiksu.

Powinniśmy się spodziewać, że niedługo po opublikowaniu nowego zwiastuna w wersji oryginalnej, w kinach zacznie być wyświetlana wersja z polskim dubbingiem.

Każdy ma w sobie superbohatera. Potrzeba jedynie odrobinę magii, aby go wydobyć. W przypadku Billy’ego Batsona (Angel) wystarczy wypowiedzieć jedno słowo — SHAZAM. Wówczas ten cwany 14-letni sierota zmienia się w dorosłego superbohatera Shazama (Levi), a wszystko za sprawą starożytnego czarodzieja. Shazam, który w głębi duszy nadal jest dzieckiem — choć zamkniętym w umięśnionym ciele herosa — wykorzystuje swoją dorosłą powłokę tak, jak zrobiłby to każdy nastolatek z supermocami — do zabawy! Czy umie latać? Czy może prześwietlać wzrokiem? Czy potrafi ciskać piorunami? Czy może się nie pojawić na sprawdzianie z WOS-u? Shazam poznaje swoje możliwości i ograniczenia z radosnym nieskrępowaniem dziecka. Jednak będzie zmuszony szybko okiełznać supermoce, aby stawić czoła zabójczym siłom zła kontrolowanym przez dra Thaddeusa Sivanę (Strong). [opis dystrybutora]

Shazam! zadebiutuje na ekranach polskich kin 5 kwietnia.

Źródło: batman-news.com

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros. / DC Entertainment / DC Comics / New Line Cinema.

Odpowiedz