„Więzień labiryntu: Lek na śmierć” z dubbingiem w Canal+

Więzień labiryntu: Lek na śmierć (Maze Runner: The Death Cure; 2018) jest emitowany na antenie Canal+ z polskim dubbingiem. Nie jest to jednak forma emisji dubbingu do jakiej przyzwyczaiło nas HBO. Canal+ emituje dubbing na dodatkowej trzeciej ścieżce do której dostęp ma niewielu abonentów Canal+. Na głównej ścieżce Canal+ emituje wersję lektorską.

W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Więzień labiryntu: Lek na śmierć, w reżyserii Jarosława Boberka, odpowiada Studio Sonica. Rozpiskę powtórek filmu w Canal+ można znaleźć tutaj.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © 20th Century Fox.

Odpowiedz