„Avengers: Wojna bez granic” z polskim dubbingiem w HBO

Nieco później niż przewidywaliśmy, ale na antenie HBO w końcu został wyemitowany polski dubbing do filmu Avengers: Wojna bez granic (Avengers: Infinity War; 2018). Zarówno premiera filmu jak i późniejsze emisje w trakcie świąt były emitowane w wersji lektorskiej. Polski dubbing został wyemitowany dopiero dzisiaj. Powinniśmy się spodziewać, że polski dubbing będą posiadały wszystkie emisje filmu przed godziną 19:00.

Kiedy Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia się nowy przeciwnik, Thanos (Josh Brolin). Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Chce za ich pomocą kreować rzeczywistość według własnej, pokręconej woli. Los Ziemi i wszelkiego życia znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. [opis dystrybutora]

Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu Avengers: Wojna bez granic, w reżyserii Waldemara Modestowicza, odpowiada studio SDI Media Polska.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © The Walt Disney Company.

Odpowiedz