„Penny z M.A.R.Sa”: nowy serial od lutego 2019 r. w Disney Channel

Penny z M.A.R.Sa (Penny on M.A.R.S.; 2018) to nowy serial aktorski który w przyszłym roku pojawi się na antenie Disney Channel. Informacja o tym pojawiła się w materiałach prasowych. Powinniśmy się spodziewać, że podobnie jak pozostałe nowości, Penny z M.A.R.Sa będzie emitowana na antenie Disney Channel w wersji z polskim dubbingiem.

Tytułową bohaterkę poznajemy w przełomowym dla niej momencie, kiedy decyduje się opuścić dawne życie w cieniu swojej sławnej mamy i stara się o miejsce w prestiżowej szkole artystycznej M.A.R.S.

Penny nie miała łatwego życia – nigdy nie poznała swojego taty, mama była nieobecna. Od dziecka wspierała ją jej przyjaciółka Camilla. Tę wesołą i energiczną dziewczynkę poznajmy gdy usilnie stara się odnaleźć swojego ukochanego, którego poznała na obozie letnim. Przewrotny los sprawia, że trafia on do tej samej szkoły co Penny i nie uchodzi jej uwadze. W nowej szkole Penny będzie musiała pokonać swoje słabości, udowodnić samej sobie, że jest tak samo dobra jak jej mama.

Fabuła jest pełna zwrotów akcji, zabawnych momentów, opowiada o muzyce i rywalizacji, o tym jak ważne jest wsparcie przyjaciół oraz, że warto podejmować wyzwania by pomimo przeciwności losu spełniać marzenia.

Penny z M.A.R.Sa zadebiutuje na antenie Disney Channel w poniedziałek 4 lutego 2019 roku.

Źródło: tvnmedia.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © The Walt Disney Company.

Odpowiedz