„Mowgli: Legenda dżungli” otrzyma polski dubbing

Mowgli: Legenda dżungli (Mowgli: Legend Of The Jungle; 2018) to film który pierwotnie był przeznaczony do dystrybucji kinowej. Jego kinowa premiera pod tytułem Mowgli: Chłopiec z dżungli miała się odbyć 19 października 2018 roku. Plany te uległy zmianie ponieważ prawa do dystrybucji filmu zostały przejęte przez platformę Netflix.

Okazuje się, że film zobaczymy jeszcze w tym roku. Do tego Netflix potwierdził, że Mowgli: Legenda dżungli otrzyma polski dubbing. W obsadzie dubbingu wystąpią między innymi: Jarosław Boberek, Agata Kulesza, Agnieszka Kunikowska, Karol Kwiatkowski, Miłogost Reczek, Jerzy Stuhr, Mirosław Wieprzewski oraz Zbigniew Zamachowski.

Uznany aktor i reżyser Andy Serkins przedstawia własną wersję uwielbianego dzieła Rudyarda Kiplinga. To opowieść o chłopcu rozdartym między dwoma światami, który ostatecznie akceptuje swoje przeznaczenie i zostaje legendą. Mowgli nigdy nie czuł się w pełni częścią ani dżungli, ani cywilizowanego świata. Teraz musi stawić czoło niebezpieczeństwom czyhającym w obu tych światach, a przede wszystkim odnaleźć siebie. [opis: Netflix]

Mowgli: Legenda dżungli zadebiutuje na platformie Netflix w piątek 7 grudnia. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu z polskim dubbingiem:

Źródło: filmyfantastyczne.pl, kultura.gazeta.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Netflix / Imaginarium Productions / Warner Bros. Digital Networks / Warner Bros.

Odpowiedz