„Aquaman” otrzyma polski dubbing

Długo czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie tej informacji, ale w końcu możemy to napisać. Aquaman (2018) będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Potwierdzenie tej informacji otrzymaliśmy od Warner Bros. Wpisuje się to w obecną politykę dubbingowania filmów z DC Extended Universe.

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu. [opis dystrybutora]

W obsadzie filmu Aquaman wystąpią m.in: Amber Heard (Mera), Jason Momoa (Arthur Curry / Aquaman), Nicole Kidman (Królowa Atlanna ), Dolph Lundgren (Król Nereus), Patrick Wilson (Orm / Ocean Master), Willem Dafoe (Nuidis Vulko) oraz Djimon Hounsou (The Fisherman King) i inni. Film otrzymał kategorię wiekową PG-13.

Aquaman zadebiutuje na ekranach polskich kin w środę 19 grudnia. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej z polskimi napisami:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © DC Comics / DC Entertainment / Panoramic Pictures / Warner Bros.

Odpowiedz