„Zabójcze maszyny” otrzymają polski dubbing

United International Pictures kolejny raz zaskakuje. Zabójcze maszyny (Mortal Engines; 2018) ukażą się na ekranach kin również w wersji z polskim dubbingiem. Informacja ta, podobnie jak w wypadku Venoma, została zamieszczona w formie kapsla na polskim plakacie filmu, który to prezentujemy obok.

Film jest ekranizacją książki Philipa Reeve’a Zabójcze maszyny, będącego pierwszą częścią czterotomowego cyklu noszącego ten sam tytuł. Producentem i współscenarzystą filmu jest Peter Jackson, a za reżyserię odpowiada debiutujący Christian Rivers.

W obsadzie pojawi się między innymi Hugo Weaving jako Thaddeus Valentine, który dubbingowany był wcześniej między innymi przez Adama Baumana w Hobbicie: Niezwykłej podróży oraz Jacka Lenartowicza w polskiej wersji językowej do Captain America: Pierwsze starcie, która jak dotąd emitowana była tylko na antenie HBO. Na chwilę obecną nie wiemy kto będzie odpowiadał za dubbing do Zabójczych maszyn, ani innych związanych z tym szczegółów.

Cywilizacja człowieka została zniszczona przez kataklizm. Tysiące lat potem ludzkość dostosowała się do nowych warunków. Gigantyczne miasta przemieszczają się po Ziemi, niszcząc mniejsze metropolie. Tom Natsworthy (Robert Sheehan), pochodzący z przedmieść miasta trakcyjnego – Londynu, walczy o przetrwanie. Na swojej drodze spotyka niebezpieczną uciekinierkę Hester Shaw (Hera Hilmar). Dwa przeciwieństwa, których drogi nigdy nie powinny były się przeciąć, tworzą nieprawdopodobny sojusz. Sojusz, który ma zmienić bieg przyszłości. [oficjalny opis dystrybutora]

Zabójcze maszyny zadebiutują na ekranach polskich kin 7 grudnia. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej z polskimi napisami:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Media Rights Capital (MRC) / Scholastic Productions (as Scholastic Entertainment) / Silvertongue Films (as Silvertonge Pictures) / Universal Pictures / WingNut Films.

Odpowiedz