„Chilling Adventures of Sabrina”: zwiastun z polskim dubbingiem

Wygląda na to, że nowa wersja serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy doczeka się polskiego dubbingu. Wskazuje na to zwiastun z polskim dubbingiem który został opublikowany przez platformę Netflix. Jeśli zapowiedź nie kłamie, i faktycznie Chilling Adventures of Sabrina doczeka się polskiego dubbingu, to czeka nas kolejny mały przełom. W Polsce w latach 90. popularnością cieszył się poprzedni serial o Sabrinie, nastoletniej czarownicy. W przeciwieństwie do wersji Netfliksa, był to serial komediowy, i do tego emitowany przez Polsat wyłącznie w wersji lektorskiej.

Nowa wersja to o wiele bardziej mroczna historia o dojrzewaniu – pełna grozy, nadprzyrodzonych sił i czarnoksięstwa. Bohaterka będzie zmagać się ze swoją podwójną naturą pół-czarownicy, pół-człowieka, jednocześnie próbując przeciwstawić się złym mocom zagrażającym jej rodzinie i otoczeniu. Produkcja jest adaptacją komiksu o tym samym tytule i swoim klimatem – bardziej niż serial z lat 90. – ma przypominać Dziecko Rosemary czy Egzorcystę.

Chilling Adventures of Sabrina zadebiutuje na platformie Netflix w piątek 26 października. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków. Każdy odcinek ma trwać 60 minut. Poniżej prezentujemy zwiastun serialu z polskim dubbingiem:

Źródło: antyradio.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Warner Bros. Television

Jedna odpowiedź - Dodaj komentarz

Odpowiedz