Vivarto: lista nowych filmów aktorskich z polskim dubbingiem

Vivarto zaktualizował listę filmów aktorskich które planuje wyświetlać w kinach studyjnych. Z podstron poświęconych konkretnym produkcjom, wiemy, że przynajmniej pięć filmów aktorskich będzie wyświetlanych w wersji z polskim dubbingiem. Lista obejmuje zarówno 2018 jak i 2019 rok:

Tytuł polski: Czarodziejka Lili ratuje Święta
Tytuł oryginalny: Hexe Lilli rettet Weihnachten
Premiera: 23 listopada 2018
Reżyseria: Wolfgang Groos
Produkcja: Niemcy 2017
Wersja: Dubbing
Wiek: 5+
Czas trwania: 100 min

Przygotowania do Świąt w rodzinnym mieście Lili trwają w najlepsze. Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują spokojnego czasu w towarzystwie swoich rodzin. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Lili postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta – legendarnego pomocnika św. Mikołaja z czasów średniowiecza.

Jednak Rupert nie tylko czuje się nieswojo we współczesności, ale jest też coraz bardziej zły, że obecne zwyczaje świąteczne za bardzo polegają tylko na kupowaniu prezentów.

Sprawa szybko wymyka się spod kontroli. Gość z przeszłości zmienia się w dzikie stworzenie sprzed czasów, zanim oswoił go św. Mikołaj, a Święta w obecnej postaci stają pod znakiem zapytania.

Teraz czarodziejka Lili wraz z jej małym, zielonym smokiem muszą powstrzymać Ruperta, by wszyscy mogli także w tym roku cieszyć się Bożym Narodzeniem.

Tytuł polski: Mamy talent!
Tytuł oryginalny: Los Bando
Premiera: 28 grudnia 2018
Reżyseria: Christian Lo
Produkcja: Norwegia
Wersja: Dubbing
Wiek: 9+
Czas trwania: 94 min

Dwaj najlepsi przyjaciele, Grim i Axel, od zawsze marzą o udziale w największym skandynawskim festiwalu rockowym. Wspólnie grają w zespole – Los Bando, ale brakuje im basisty, a Axel, wokalista i gitarzysta, nie może zaśpiewać, bo jego głos jest fatalny, o czym Grim nie nie ma serca mu powiedzieć. Kiedy zostają zaproszeni do udziału w Festiwalu, muszą szybko znaleźć rozwiązanie. Przeprowadzają przesłuchanie, ale nie mają szczęścia ze znalezieniem odpowiedniego członka zespołu. Ich basistą zostaje więc dziewięcioletnia Thildie, która gra na wiolonczeli.

Kierowcą, który ma dowieźć ich na festiwal ma być Martin – znany z talentu rajdowca, ale chłopcy nie wiedzą, że nie ma on prawa jazdy.

Zespół wyrusza w szaloną podróż przez Norwegię. Ścigani przez rodziców i policję mają coraz mniej czasu aby zdążyć na festiwal i spełnić swe muzyczne marzenia.

Tytuł polski: Niewidzialny chłopak – Nowa Generacja
Tytuł oryginalny: Il ragazzo invisibile: Seconda generazione
Premiera: 1 marca 2019
Reżyseria: Gabriele Salvatores
Produkcja: Włochy
Wiek: 16+
Czas trwania: 100 min

Niewidzialny Chłopiec powraca! Nastoletni Michele spotyka swoją matkę i siostrę bliźniaczkę. Jednak ich intencje są inne inne niż mogłoby się wydawać.

Tytuł polski: Liliana Pędziwiatr
Tytuł oryginalny: Liliane Susewind – Ein tierisches Abenteuer
Premiera: 15 marca 2019
Reżyseria: Joachim Masannek
Produkcja: Niemcy
Wersja: Dubbing
Wiek: 7+
Czas trwania: 100 min.

11-letnia Liliana potrafi rozmawiać ze zwierzętami! Jest to jednak wielka tajemnica, o której nikt nie powinien wiedzieć, poza rodzicami. Jej szczególny talent spowodował w przeszłości wystarczająco dużo kłopotów i zmusił rodzinę do przeprowadzki. Lilli przysięga, że ​​zachowa swój sekret w tajemnicy, jednak dowiaduje się, że jej zdolności są teraz bardzo potrzebne. Złodziej porwał słoniątko – Ronniego z lokalnego ZOO. Dziewczynka za wszelką cenę chce go uratować. Rozpoczyna się niebezpieczna przygoda, bo Liliana musi przechytrzyć złodziei zwierząt.

Tytuł polski: Hej, sokoły!
Tytuł oryginalny: Viti i Vestmannaeyjum
Premiera: 4 maja 2019
Reżyseria: Bragi Thor Hinriksson
Produkcja: Islandia
Wersja: Dubbing
Wiek: 8+
Czas trwania: 97 min

Co roku u południowych wybrzeży Islandii odbywa się największy turniej piłkarski dla dzieci.

W tym roku o mistrzowski puchar rywalizuje także dziesięcioletni Jon wraz ze swoim zespołem.
Jak się okazuje, chłopiec będzie musiał dorosnać szybciej, niż się spodziewał, zarówno na boisku jak i poza nim.

Źródło: vivarto.pl

Grafiki wykorzystane w tekście: © Blue Eyes Fiction / Trixter Productions / Filmbin / Indigo Film / Rai Cinema / Dreamtool Entertainment / Saga Film.

Odpowiedz