„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”: nowy zwiastun z dubbingiem

Przed wybranymi seansami z polskim dubbingiem do filmu Venom jest wyświetlany najnowszy zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald; 2018). W zwiastunie swoje role powtórzyli aktorzy biorący udział w polskim dubbingu pierwszej części z 2016 roku. Ponadto w obsadzie wersji oryginalnej wystąpią Johnny Depp jako Gellert Grindelwald oraz Jude Law jako Albus Dumbledore.

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów. [opis dystrybutora]

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda zadebiutują na ekranach polskich kin 16 listopada. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Heyday Films / Warner Bros.

2 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz