„Mała czarownica”: zwiastun z polskim dubbingiem

Mała czarownica (Die kleine Hexe; 2018) to niemiecki film familijny który będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Vivarto potwierdził dubbing na swojej stronie internetowej. Z kolei na swoim oficjalnym profilu na YouTube zamieścił pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem.

Coroczny Sabat na Łysej Górze to największa atrakcja dla wszystkich czarownic. Ale Mała Czarownica ma tylko 127 lat i jest wciąż zbyt młoda aby wziąć udział w Sabacie. Jednak nie przejmuje się tym i zakrada się na Łysą Górę aby podejrzeć inne czarownice. Niestety zostaje odkryta i za karę musi w ciągu roku nauczyć się wszystkich zaklęć z Wielkiej Księgi Czarów. Mała Czarownica nie jest zbyt chętna do nauki a zamiast niej woli czarami pomagać dzieciom. Gdy zła czarownica Rumpumpel dowiaduje się o dobrych uczynkach Małej Czarownicy postanawia nie dopuścić jej do egzaminu ze wszystkich zaklęć z Wielkiej Księgi Czarów. Jednak tak naprawdę Mała Czarownica chce dowiedzieć się co sprawia że czarownica może być dobra. A taka wiedza może wstrząsnąć całym światem czarownic i zmienić go tak, że nic już nie będzie takie samo jak dawniej. [opis dystrybutora]

Mała czarownica zadebiutuje na ekranach polskich kin 26 października. Obsada polskiego dubbingu będzie prawdopodobnie ujawniona dopiero po premierze filmu. Zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Źródło: vivarto.pl

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Claussen + Putz Filmproduktion / StudioCanal / Zodiac Pictures International.

Odpowiedz