„Predator”: nowy zwiastun z polskim dubbingiem już na YouTube

Na oficjalnym profilu Imperial CinePix na YouTube pojawił się najnowszy zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Predator (2018). Do tej pory wspomniany zwiastun z dubbingiem można było zobaczyć jedynie w kinie. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 14 września.

Reżyser Shane Black („Iron Man 3”) przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej. W rolach głównych: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Alfie Allen, Thomas Jane, Augusto Aguilera, Jake Busey i Yvonne Strahovski. [opis dystrybutora]

Predator otrzymał kategorię wiekową R co oznacza, że nie jest wskazany dla widzów poniżej 17 roku życia. Za opracowanie polskiej wersji dubbingowej filmu, w reżyserii Leszka Zdunia, odpowiada Studio Sonica. Najnowszy zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © 20th Century Fox / Imperial CinePix.

Odpowiedz