„Dziadek do orzechów i cztery królestwa”: 3. zwiastun z dubbingiem

Przed paroma godzinami na oficjalnym profilu DisneyFilmy na YouTube pojawił się trzeci zwiastun z polskim dubbingiem do filmu Dziadek do orzechów i cztery królestwa (The Nutcracker and the Four Realms; 2018). Najnowsza produkcja Disneya została zainspirowana klasyczną baśnią autorstwa E.T.A. Hoffmanna oraz bazującym na niej baletem Czajkowskiego. W rolach głównych w filmie Dziadek do orzechów i cztery królestwa wystąpią Keira Knightley, Helen Mirren, Morgan Freeman oraz Jayden Fowora-Knight. Adaptację wyreżyserowali Lasse Hallstrom oraz Joe Johnston, a za scenariusz odpowiadają Ashleigh Powell i Tom McCarthy.

Bohaterką filmu Dziadka do orzechów i czterech królestw jest Clara (w tej roli Mackenzie Foy), dziewczyna poszukująca jedynego w swoim rodzaju klucza, który pozwoli jej otworzyć pudełko z darem od zmarłej matki. W czasie poszukiwań trafia do tajemniczej, magicznej krainy. Tam spotyka żołnierza, Phillipa (Jayden Fowora-Knight). Razem stają do walki ze złą Matką Ginger, władczynią Czwartego Królestwa (Helen Mirren), żeby zdobyć klucz oraz zaprowadzić ład i porządek w całej krainie.

Dziadek do orzechów i cztery królestwa zadebiutuje na ekranach polskich kin 2 listopada. Najnowszy zwiastun z dubbingiem można obejrzeć poniżej:

Grafika wykorzystana w nagłówku: ©The Mark Gordon Company / Walt Disney Pictures.

Odpowiedz