„Bleach”: Netflix zlecił polski dubbing do nowego filmu aktorskiego [AKTUALIZACJA]

Bleach (2018) to japoński film live-action bazujący na mandze autorstwa Tite Kubo o tym samym tytule. Jego kinowa premiera miała miejsce 20 lipca. Manga zainspirowała wcześniej telewizyjną adaptację anime, która ukazała się w 366 epizodach emitowanych między 2004 i 2012 rokiem.

W przeciwieństwie do anime, aktorska wersja Bleach doczeka się polskiego dubbingu. Netflix opublikował właśnie zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem co sugeruje, że film zostanie opublikowany w takiej wersji. Premiera odbędzie się już 14 września.

Fabuła filmu filmu Bleach skupia się na młodym człowieku imieniem Ichigo Kurosaki, który mieszka w mieście Karakura. Mężczyzna ma zdolność widzenia duchów oraz istot zwanych hollow. Gdy poznaje Kuchiki Rukię, bogini śmierci, zdobywa moc pozwalającą mu chronić Karakurę przed hollow. Fabuła filmu opowie historię z pierwszych ośmiu tomów mangi.

Bleach trwa 1 godzinę i 48 minut. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu z polskim dubbingiem:

AKTUALIZACJA (14.09.2018): Niestety pomimo udostępnienia przez Netflix zwiastuna w wersji z polskim dubbingiem, sam film został udostępniony w wersji lektorskiej.

Źródło: netflix.com

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Cine Bazar.

Odpowiedz