„Venom” otrzyma polski dubbing

Venom (2018) będzie dystrybuowany z polskim dubbingiem. Informacja o dubbingu została zamieszczona w formie kapsla na polskim plakacie filmu, który został wywieszony na przystankach komunikacji miejskiej w niektórych miastach. Wspomniany plakat nie został jeszcze opublikowany w sieci.

Jeszcze kilka miesięcy temu informacja na temat dubbingu do Venoma byłaby dużym zaskoczeniem, ponieważ według pierwotnych planów miał to być film dla widzów dorosłych z kategorią wiekową R. Niestety według ostatnich informacji studio przeprowadziło dokrętki, aby obniżyć kategorię wiekową i dodać więcej scen z humorem. Powodem są dalekosiężne plany studia Sony na filmy, w których pojawi się również Spider-Man. Zbyt mroczny i krwawy Venom według części osób z wytwórni mógłby zniweczyć nadzieje nie tylko na występy należących do nich bohaterów obok Spider-Mana w produkcjach pod egidą Disneya i Marvela, ale również zaszkodzić ewentualnemu wypożyczaniu innych członków rozszerzonego Marvel Cinematic Universe.

Venom to pierwszy z planowanej serii spin-offów Spider-Mana. Fabuła filmu ma bazować na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes. Produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Marvel Cinematic Universe.

W obsadzie filmu pojawią się między innymi Tom Hardy jako Eddie Brock / Venom, Michelle Williams jako Anne Weying oraz Woody Harrelson, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott a także Sope Aluko.

Venom zadebiutuje na ekranach polskich kin 5 października. Film dystrybuuje United International Pictures. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji oryginalnej z polskimi napisami:

Grafika wykorzystana w nagłówku: © Columbia Pictures Corporation / Marvel Entertainment / Sony Pictures Entertainment (SPE).

3 komentarze - Dodaj komentarz

Odpowiedz